Appoinment

Güvenlik Kamera Sistemlerinde

Büyük Projeler, Referanslar ve İş Ortakları

Dinamik & inovatif çalışanları ile gerçekleştirilen bazı projeleri aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Türk Silahlı Kuvvetleri

34. Tugay Komutanlığına bağlı 12 farklı hudut bölgesine uzak mesafeli profesyonel güvenlik kamera projesi yapılması ve periyodik bakım onarımı.

Maliye Bakanlığı

İzlenebilirlik ve ölçülenebilirğin sağlanması adına 7 farklı bölgeye güvenlik kamera sistemi projesi yapılıp, istenilen termin süresinde teslim edilmiştir.

Nero Savunma Sanayi

Bölgedeki güvenlik kameraların bulut ortamında saklanması, istenildiğinde izlenebilmesi için 56 adet ip kamera projesi tamamlanmıştır.

Ankara Üniversitesi

Kampüsün tüm güvenliği yeni nesil güvenlik kameraları olna dahuhanın hdcvi modelleri ile koruma alıntına alınmıştır. Veriler bulut ortamında saklanmaktadır.

Yapı İşleri Genel Müdürlüğü

Montajını gerçekleştirdiğimiz mobil kameralar ile şantiyeler 7/24 gözetim altında izlenmektedir, kayıtlar bulut ortamında saklanmaktadır.

Ufuk Üniversitesi

İncek sağlık kampüsüne güvenlik kamera sistemi kurulmuştur. Datalar güvenli odamız olan veri merkezinde saklanmaktadır.

Pastırmacı Gross

21 farklı şehirde olan tüm mağazaların güvenliği tarafımızdan yapılmıştır. Bu firmaya 7/24 güvenlik hizmet verilmektedir.

Şeker Fabrikası

Kırşehir Şeker fabrikası güvenlik kamera sistemi tarafımızdan yapılmış olup fabrikada çalışanalr 7/24 izlenebilmektedir.

Neden Bizi Seçtiler?

NESİL GÜVENLİK A.Ş.

1

Şirket Profili

Kurulduğu günden bu yana nihai işi güvenlik olan Nesil Güvenlik; geniş seçim olanakları sağlayan alarm ve kamera sistemleri ile hem bireysel hem kurumsal müşterilerin tercihidir.

2

Yakın Geçmiş

Nesil Güvenlik Kamera Sistemleri A.Ş. 2003 yılında ülkemiz güvenlik kamera sektöründeki açığını göz önüne alarak, kaliteli ve doğru hizmetin verilebilmesi sonucu güvenlik kamera hizmetlerine başlamıştır.

3

En İyi Servis Hizmeti

Türkiyenin her yerinden güvenlik kamera hizmetleri sunan şirket bugünlere verdiği teknik servis hizmetlerine borçludur.

Çünkü Biz

ESTETİK VE KALİYE ÖNEM VERİYORUZ

Bulwark Dome Kamera

İç Mekan

Sizin için tercih ettiğimiz dome güvenlik kamerası üstün bir görüntüleme performansı yaratıyor. Gözünüz arkada kalmasın

Bullet Kamera

Dış Mekan

Bir diğeri ise bullet güvenlik kamerası benzersiz özellikleri ile her durumda gereksinimlerinizi karşılar, kalitesi ile senelerce sorunsuz çalışır.

Dahua Dome Kamera

İç Mekan

Tercihlerimiz sizin daima mutlu edecektir. Buradaki dome kamera 100 metreye kadar kusursuz gece görüşü sunan LED teknolojisi ile her türlü ışık koşulunda çalışır.

Dahua Bullet Kamera

Manager

Bir diğeri ise bullet güvenlik kamerası benzersiz özellikleri ile her durumda gereksinimlerinizi karşılar, kalitesi ile senelerce sorunsuz çalışır.

0

BÜYÜK PROJE

0

MUTLU MÜŞTERİ

0

TEKNİK SERVİS

0

KEŞİF