Kalite Politikamız

 • TSE – Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi

  TSE Belgesi; Türk Standardı bulunan konularda, İmalatta Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanmış firmaların söz konusu ürünlerinin ilgili Türk Standardına uygunluğunu belirten ve akdedilen sözleşme ile TSE markasını kullanma hakkı veren, üretici firma adına düzenlenen belgedir.

  ISO 9001: 2008

  Şirketimiz 5 yılı aşkın süredir ISO 9001 kalite yönetim belgesine sahiptir. Uluslararası kalite sistem standardına uygun bir kalite yönetim sistemi kurmuştur.Etkin bir organizasyona sahibiz.

  ISO 27001

  Şirketimiz 5 yılı aşkın süredir ISO 27001kalite yönetim belgesine sahiptir. Uluslararası kalite sistem standardına uygun bir kalite yönetim sistemi kurmuştur.Etkin bir organizasyona sahibiz.

  OHSAS 18001İş Sağlığı Ve Güvenliği Sistemi
  İş sağlığı ve güvenliği konusunda ki gereklilikleri belirleyen, kalite ve çevre standartları ile uyumlu uluslararası bir standarttır.
  Firmamız OHSAS 18001 Sertifikasına sahiptir.

Kamera sistemleri memnuniyet politikamız

HER ZAMAN
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ
GARANTİ EDİYORUZ

Misyon&Vizyon

Yarım asra dayanan tecrübesi, uzmanlaşmış, dinamik kadrosu, öncü tasarımları ile ürün ve hizmet kalitesiinde sektör liderliğini devam ettiren, alanında Dünya’nın bilinen ve tercih edilen üç markasından biri olmaktır.

Güvenlik Kamera sistemlerinde yenilikçi çözümleri ile insan hayatına ve yaşam kalitesine değer katmaktır.