HER YERE
GÜVENLİK SİSTEMLERİ
KURUYORUZ.

NESİL GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ TİC. A.Ş.


Nesil 15 yılı aşan tecrübesiyle holdinglerden kobilere kadar çözüm sunan, yüzlerce referansıyla sektör lideridir. Bu geniş yelpazede şirket politikamız gereği sadece sektörün en kaliteli ürünleri tercih edilmektedir. 2003 den beri teknolojinin gelişmesine paralel olarak güvenlik teknolojileri de hızla gelişmesiyle güvenlik kamera sistemlerinin önemini artırmıştır.

ONAYLI SERTİFİKALAR

TSE Hizmet Yeterlilik ve Türk Akreditasyon onaylı ISO belgelerimiz ile ülkemiz güvenlik kamera sektöründeki açığını göz önüne alarak, kaliteli ve doğru hizmetin verilebilmesi sonucu güvenlik kamera hizmetleri sunulmaktadır.

TAKIM ÇALIŞMASI

Deneyimlerini paylaşarak ve sorumluluklarını yerine getirerek işbirliği içinde ortak hedeflere ulaşılmasında aktif rol almak.

SÜREKLİ GELİŞİM

Mesleki ve bireysel gelişimini şirketine fayda sağlayacak şekilde planlamak ve yönlendirmek.


ANALİTİK DÜŞÜNME

Problemlerin nedenlerini analiz ederken, çözüm önerilerini geliştirirken ve karar alırken doğru bilgiler, sayısal ölçütler ve göstergeler kullanmak.

Nesil Güvenlik Sistemleri firma bilgileri

Kalite Politikamız

 • TSE – Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi

  TSE Belgesi; Türk Standardı bulunan konularda, İmalatta Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanmış firmaların söz konusu ürünlerinin ilgili Türk Standardına uygunluğunu belirten ve akdedilen sözleşme ile TSE markasını kullanma hakkı veren, üretici firma adına düzenlenen belgedir.

  ISO 9001: 2008

  Şirketimiz 5 yılı aşkın süredir ISO 9001 kalite yönetim belgesine sahiptir. Uluslararası kalite sistem standardına uygun bir kalite yönetim sistemi kurmuştur.Etkin bir organizasyona sahibiz.

  ISO 27001

  Şirketimiz 5 yılı aşkın süredir ISO 27001kalite yönetim belgesine sahiptir. Uluslararası kalite sistem standardına uygun bir kalite yönetim sistemi kurmuştur.Etkin bir organizasyona sahibiz.

  OHSAS 18001İş Sağlığı Ve Güvenliği Sistemi
  İş sağlığı ve güvenliği konusunda ki gereklilikleri belirleyen, kalite ve çevre standartları ile uyumlu uluslararası bir standarttır.
  Firmamız OHSAS 18001 Sertifikasına sahiptir.

Kamera sistemleri memnuniyet politikamız

HER ZAMAN
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ
GARANTİ EDİYORUZ

Misyon&Vizyon

Yarım asra dayanan tecrübesi, uzmanlaşmış, dinamik kadrosu, öncü tasarımları ile ürün ve hizmet kalitesiinde sektör liderliğini devam ettiren, alanında Dünya’nın bilinen ve tercih edilen üç markasından biri olmaktır.

Güvenlik Kamera sistemlerinde yenilikçi çözümleri ile insan hayatına ve yaşam kalitesine değer katmaktır.