Kara Kuvvetleri

34. Tugay Komutanlığına bağlı 12 farklı hudut bölgesine yaklaşık 53 adet ağ kamera kurulumu ile tüm sınır hattı boyunca çevre güvenliği tamamlandı.

Maliye Bakanlığı / Vergi Denetim Kurulu

Bakanlık networkü üzerinden çalışan 88 adet HIKVISION IP Kamera, Merkezi Yönetim, izleme ve kayıt cihazlarının yer aldığı bu projede gelişmiş hareket algılama özelliğine sahip Sony IP kamera sistemi kurulumu tamamlandı.

ODTÜ Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Metalurji ve malzeme mühendisliğin tüm dersliklerine sesli ip kamera sistemi ve izleme merkezi kurulumu tamamlandı.

TEDAŞ Genel Müdürlüğü

28 adet Sony IP Kamera, Merkezi Yönetim, izleme ve kayıt cihazlarının yer aldığı bu projede gelişmiş hareket algılama özelliğine sahip Sony IP kameralar kullanılmıştır. Bilgi Teknolojileri alt yapısının ve kurulan güvenlik sisteminin IP tabanlı çalışması sayesinde yeni bir kablolama alt yapısına gerek kalmadan mevcut network altyapısı kullanılmış ve bu sayede zaman ve maliyet avantajı sağlanmıştır.

Türk Patent Kurumu

Projeye ilişkin bakım ve destek çalışmalarımız sürmektedir.

Eryaman Hastanesi

Hastane her alanda olduğu gibi güvenlik alanında da uluslararası standartlarda mükemmel teknoloji seçimi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bu kalite politikası doğrultusunda CCTV Sistemlerinde Samsung Güvenlik kamera sistemini tarafımızdan kurulumu tamamlandı.

Petlas (A.K.O Holding)

Personellerin güvenliği için corona covid19 virüsü kapsamında giriş ve çıkışlara ateş ölçerli termal kamera ve izleme sistemi kurulumu tamamlandı.

DS Damat

Ankara bölgede bulunan 7 mağazasının başarıyla idare edilebilmesi için, personel takibinin yapılabilmesine, mal ve can güvenliğinin sağlanmasına ihtiyaç duymaktadır. Bu sebeple HD CCTV kamera sistemlerinin kurulumu tamamlanmış olup tek bir merkezde tüm kameraların izlenmesi sağlanmıştır.

Nero Savunma Sanayi A.Ş.

50+ adet Aleksis IP Kamera, 2 adet 30x mobese kamera sistemi, Merkezi Yönetim, izleme ve kayıt cihazlarının yer aldığı bu projede gelişmiş hareket algılama özelliğine IP kamera sistemi kullanılmıştır.

Standart Kontrol Savunma San. Test Hiz. A.Ş.

Sıcak Test, Soğuk Test, Termal Şok, Dondurucu Yağmur odalarına özel muhafızlı -70 ve +70 de çalışabilen rezidanslı, fanlı ve çelik muhafazalı güvenlik kamera ve anlık izleme merkezi kurulumu tamamlanmıştır.

Espe Enerji

Konya da iki ayrı lokasyonda GES güneş enerji tesisine 290 adet kamera sistemi kurulumu tamamlandı. Senaryolu güvenlik kamera sistemi ile fiziksel güvenlik personelleri minimum sayıyıa indirildi.

Üzümcü Medikal A.Ş.

5 Kıtada 83 ülkeye ihracat gerçekleştiren tıbbi cihaz üretim fabrikası olan Üzümcünün IT alt yapısını kurulumu tamamlandı. Ayrıca Akıllı Ameliyathane Entegrasyon sistemleri üzerine canlı izleme ve kontrol sistemi kurulumu projesi tamamlandı.

Edelkrone Film Yapımcılık A.Ş.

Fortinet Güvenlik Duvarı, Comodo DLP Yazılımı, 12 adet Engenius Access Point, 2 adet Rock Kabinet, Ağ ve Loglama Sistemi ve 60 adet Haikon marka ip güvenlik kamera ve DSC alarm sistemlerinin kurulumu tamamlandı.

Bonomi Group Rebosio

Bir İtalyan şirketi olan izolatör üretim fabrikasının IT alt yapısını kurulumu tamamlandı.

BAŞARI HİKAYELERİ